На виконання ст. 23 Закону України "Про освіту", Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", п.4, р.7
Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я від 25 березня 2020 року №2205 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за №1111/35394, відповідно до рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно ( протокол №3 від 26.01.2022 року) "Про встановлення на території міста Дубно "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19", та у зв'язку з стрімким зростанням захворюваності здобувачів освіти на ГРВІ у нашому закладі запроваджується карантин з 27.01.2022 року до стабілізації епідеміологічної ситуації (наказ по Дубенському ліцею №2 від 26 січня 2022 року, №22).
Адміністрація
Міністерство освіти і науки України рекомендувало школам відправити учнів 5-11 класів на дистанційне навчання через поширення штаму коронавірусу «Омікрон». Про це в середу, 26 січня, повідомила прес-служба МОН.
Як розповіли у відомстві, на тлі нового спалаху коронавірусу в Україні, МОН уже надіслало закладам освіти відповідні рекомендаційні листи.
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує перевести учнів шкіл на дистанційне навчання рекомендують щонайменше на 2 тижні.
https://zaxid.net/news/
Урочистий Акт злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу проголосила директорія УНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. «Віднині зливаються в одне ціле віками розділені частини України -Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки. Цей день назавжди залишиться в історії українського народу як один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
Державне свято День Соборності України у Дубенському ліцеї №2 відзначили урочисто та патріотично. Для ліцеїстів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», а також виховні години «Тільки в єдності наша сила». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Соборність духу, розуму і серця». Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 - початку 1919 року охопив майже всю Україну. Тож вивчаймо власну історію і цінуймо цілість землі рідної і народу!
Учні 7-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Благодійники в дії» https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/11
Мета конкурсу:
-пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві,
-поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами та волонтерство;
-залучення учнів до практичної допомоги тваринам;
-виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності.
Учні разом з класним керівником Штукою Людмилою Володимирівною, організували та провели такі заходи:
- Створення фотовиставки « Я дбайливий господар»;
- Проведено виставу "Добро починається з тебе" (1А, 1Б класи);
- Поширення інформації про тварин, що чекають на господарів (поширення постів на сторінках соціальних мереж).
22 січня було проголошено всенародним і державним святом. День видався погідний та гарний, з легким морозом. Київ був прикрашений національними синьо-жовтими прапорами, гербами. О 9:00 годині ранку в усіх церквах відправляли богослужіння. Головні урочистості проголошення злуки проходили на Софійській площі. При вході з вулиці Володимирської на Софійську площу було зведено тріумфальну арку, прикрашену старовинними гербами. Рівно о 12:00 годині розпочалася урочиста церемонія проголошення Акта злуки. На масовому вічі посол Західноукраїнської Народної Республіки Л. Цегельський передав грамоту Національної Ради «Про об'єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Великою Східною Україною» голові Директорії Володимиру Винниченку.
Символ боротьби за волю - Соборність!
Порозуміння між людьми - Соборність!
Часточка надії і віри у майбутнє - Соборність!
Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею, колядою та вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися віщунами добра, щастя та миру.
Сьогодні у нашому ліцеї відбулася постановка Різдвяного вертепу. Розпочиналось дійство із історії свята, юні артисти з великим сумлінням поставилися до вистави, слід зазначити талановиту гру задіяних учнів 7-А та їхні чудові костюми, вдалу підготовку Любов Антонівни. Звичайно вертеп був наповнений гарними колядками, які підспівували гості свята.
Учні 6-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Благодійники в дії» https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/11
Мета конкурсу:
-пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві,
-поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами та волонтерство;
-залучення учнів до практичної допомоги тваринам;
-виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності.
Учні разом з класним керівником Данюшкіною Наталією Вікторівною, організували та провели такі заходи:
- Створення фотовиставки « Я дбайливий господар»;
- Пропаганда стерилізації тварин (створення та поширення агітаційного плакату);
- Поширення інформації про тварин, що чекають на господарів (поширення постів на сторінках соціальних мереж).
#благодійники_в_дії #happypaw #purina
Зима, зимонька, снігова красуня - такими словами ми називаємо зиму. Вона з'являється зненацька, неначе змій чарівник закутав її у своєму північному холодному замку, а потім вирускає її на волю. А вона, звільнившись, починає творити свої дива. Ось і вона теж завітала до учнів 4-Б класу. Протягом двох тижнів діти працювали над створенням проєкту "Моя новорічна композиція". Учні проявили неабияку творчість, натхнення, майстерність при створенні своїх композицій. Кожна - особлива по-своєму та запрошує нас у дивний світ природи.
Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші прадіди й діди, ті, хто живе в Україні, і ті, кого доля закинула на чужину. І де б не був українець, захвилюється аж до сліз, почувши рідне слово????????
16 січня, Україна неофіційно з ініціативи захисників Донецького аеропорту відзначає День пам’яті кіборгів – військовослужбовців, добровольців, медиків і волонтерів, які спільними зусиллями, рівно 5 років тому, 242 дні, з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, утримували оборону важливого військово-стратегічного об’єкту на північному заході Донецька. За цей час, 100 українських бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення. Аеропорт обстрілювали з артилерії, «Градів», мінометів і танків, працювали снайпери. Кіборгами нескорених українців назвали самі терористи. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах і люди витримали, не витримав бетон.
30 грудня класним керівником 1-А класу Ільченко К. О. проведено новорічне свято «Не рубай ялинку». Цікава і повчальна інсценізація про те, як діти не дали Чорновику зрубати красуню-ялинку. Захід має не тільки розважальне значення, а й вчить дітей оберігати природу. Прекрасні костюми, майстерно зіграні ролі, новорічні пісні, запальні танці – все це не залишило байдужим жодного глядача. Велика вдячність діткам за їхню акторську майстерність та усім, хто долучився до проведення цього прекрасного свята.