Олімпіади

Результати участі  учнів в олімпіадах та конкурсах 2023-2024 н.р.

https://docs.google.com/document/d/15HWaumIJWTZB-px6xl8EvA7nnopgPdtn/edit?usp=sharing&ouid=116398466814494654543&rtpof=true&sd=true  

 Результати участі  учнів в олімпіадах та конкурсах 2022-2023 н.р.

https://docs.google.com/document/d/1bAKwaXuwJ_JuGVUbpK_11jX7aTi2eIEeBXq8U9j433Q/edit?usp=sharing

 

Моніторинговий аналіз участі учнів у І (шкільному) етапі олімпіад з базових дисциплін показав такі результати (2022 рік):

з/п

 

Назва дисципліни

 

Клас

 

Приймали участь

 

Переможці

 

Результат міжшкільного етапу

Вчитель

 

1

Українська мова та література

 

7

4

 Хайчевська Марія

     І місце

Понурко Н.І

 

 

 

Колісніченко Надія

    ІІ місце

Понурко Н.І

 

 

 

Маліщук Наталія

    ІІ місце

Тузова А.О.

 

 

 

Слівінська Поліна

    ІІІ місце

Тузова А.О.

 

8

9

Бороденко Анна

 І місце

Гайбонюк Н.Б

 

 

 

Хамедюк Оксана

ІІ місце

Тузова А.О.

 

 

 

Рачинська Валерія

ІІ місце

Тузова А.О.

 

 

 

Пилипчук Софія

ІІІ місце

Тузова А.О.

 

9

4

 Сень Ксенія

  І місце

Понурко Н.І

 

 

 

Бондарчук Анастасія

  ІІ місце

Понурко Н.І

 

10

3

Бондарчук Валерія

    І місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

 

Родзяк Дарина

  ІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

11

13

 Степановська Юлія

    І місце

Вишневська Р.С.

 

 

 

Кравчук Дарія

  ІІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

 

Мельник Софія

  ІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

 

Смолярчук Інна

ІІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

 

Коцюк Марта

ІІІ місце

Понурко Н.І

 

2

Трудове навчання

9 (д)

3

Данилюк Дана

І місце

Філик Л.М.

 

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Філик Л.М.

 

 

 

Шимчук Ольга

ІІІ місце

Філик Л.М.

 

9 (х)

3

Власюк Віктор

 І місце

Глух М.М.

 

 

 

Тимчак Данило

ІІ місце

Глух М.М.

 

 

 

Ткач Юрій

ІІІ місце

Глух М.М.

 

3

Англійська мова

8

7

Хорошенко Вікторія

І місце

Поліщук Л.Т.

 

 

 

Гнатюк Вероніка

ІІ місце

Курій О.А.

 

 

 

Левченко Софія

ІІ місце

Курій О.А.

 

 

 

Корхут Софія

ІІІ місце

Курій О.А.

 

 

 

Харчук Евеліна

ІІІ місце

Савчук О.В.

 

9

10

Яковчук Дарина

І місце

Курій О.А.

 

 

 

Тимчак Данило

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Качин Віра

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

 

 

 

Данилюк Дана

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

 

10

7

Бондарчук Валерія

І місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Лагнюк Інеса

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Гладуненко Ольга

ІІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Карпюк Христина

ІІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

11

6

Степановська Юлія

І місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

Пігут Анастасія

ІІ місце

Поліщук Л.Т.

 

 

 

Пятницька Катерина

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

 

 

 

Гуменюк Христина

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

 

4

Географія

8

6

Бороденко Анна

І

Шароватова Т.М.

 

 

 

Пилипчук Софія

ІІ

Шароватова Т.М.

 

 

 

Поліщук Іван

ІІ

Шароватова Т.М.

 

 

 

Хамедюк Оксана

ІІ

Шароватова Т.М.

 

 

 

Рачинська Валерія

ІІІ

Шароватова Т.М.

 

 

 

Гнатюк Вероніка

ІІІ

Шароватова Т.М.

 

9

3

Смаглюк Мар яна

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Тимощук Вікторія

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Голяр Наталія

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

 

10

4

Бондарчук Анастасія

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Рачинський Данило

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Родзяк Дарина

 

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

 

11

3

Гуменюк Христина

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Пігут Анастасія

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

 

Зайдель Дмитро

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

 

10

Математика

6

5

Комар Іоан

І місце

Павлосюк І.М.

 

 

 

Ярема Катерина

ІІ місце

Павлосюк І.М.

 

 

 

Бондарчук Яна

ІІІ місце

Павлосюк І.М..

 

7

3

Хайчевська Марія

І місце

Панасюк С.М.

 

 

 

Колісніченко Надія

ІІІ місце

Панасюк С.М.

 

 

 

Момотюк Анастасія

ІІІ місце

Панасюк С.М.

 

8

2

Пилипчук Софія

І місце

Ткач О.Д.

 

 

 

Хамедюк Оксана

ІІ місце

Ткач О.Д.

 

9

16

Ткач Юрій

І місце

Головко Л.Р.

 

 

 

Тимощук Вікторія

ІІІ місце

Головко Л.Р.

 

10

2

Письмак Владислав

І місце

Панасюк С.М.

 

11

3

Хамедюк Іван

І місце

Кохан О.П.

 

 

 

Зайдель Дмитро

ІІ місце

Кохан О.П.

 

 

 

Стеха  Богдан

ІІІ місце

Кохан О.П.

 

6

Історія

8

6

Хамедюк Оксана

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Рачинська Валерія

ІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Поліщук Іван

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Пилипчук Софія

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

9

7

Бондарчук Анастасія

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Шимчук Ольга

ІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Хіц Георгій

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Тимощук Вікторія

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

10

6

Письмак Владислав

І місце

Германович І.С.

 

 

 

Рачинський Данило

ІІ місце

Германович І.С.

 

 

 

Карпюк Христина

ІІІ місце

Германович І.С.

 

11

6

Кушнірук
Богдан

І місце

Германович І.С.

 

 

 

Федорчук Юлія

ІІ місце

Германович І.С.

 

 

 

Кобилянський Андрій

ІІІ місце

Германович І.С.

 

 

 

 

 

Пігут  Анастасія

ІІІ місце

Германович І.С.

 

7

Інформаційні технології

8

3

Степанюк Дмитро

І місце

Небожинський В.М.

 

9

3

Магель Павло

І місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Тимчак Данило

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

10

3

Демчук Олександр

І місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Вжос Анастасія

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Ткачук Анна

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Постельжук Артем

ІІІ місце

Небожинський В.М.

 

11

3

Кобилянський Андрій

І місце

Небожинський В.М.

 

8

Інформатика

8

3

Михащук Софія

І місце

Глух М.М.

 

 

 

Герман Богдан

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

10

4

Демчук Олександр

І місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Грель Олександр

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

11

2

Іващук Роман

І місце

Небожинський В.М.

 

9

Німецька мова

8

5

Пилипчук Софія

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Харчук Евеліна

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Хамедюк Оксана

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Гнатюк Вероніка

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Бороденко Анна

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

9

3

Данилюк Дана

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Бондарчук Анастасія

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Качин Віра

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

10

2

Бондарчук Валерія

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Родзяк Дарина

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

11

3

Мудрик Юлія

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Смолярчук Інна

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

 

Кобилянський Андрій

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

10

Фізика

7

3

Базак Олександр

І місце

Павлосюк І.В.

 

 

 

Хайчевська Марія

ІІ місце

Павлосюк І.В.

 

 

 

Слівінська Поліна

ІІІ місце

Павлосюк І.В.

 

8

6

Пилипчук Софія

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Поліщук Іван

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Хамедюк Оксана

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

9

6

Сень Ксенія

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Качин Віра

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Гай Анастасія

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

10

5

Грель Олександр

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Вжос Анастасія

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

11

5

Хамедюк Іван

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Гуменюк Христина

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Пігут Анастасія

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

11

Біологія

8

4

Хамедюк Оксана

І місце

Штука Л.В.

 

 

 

Пилипчук Софія

ІІ місце

Штука Л.В.

 

9

8

Бондарчук Анастасія

І місце

Штука Л.В.

 

 

 

Сень Ксенія

ІІ місце

Штука Л.В.

 

 

 

Данилюк Дана

ІІІ місце

Штука Л.В.

 

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

10

3

Родзяк Дарина

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

 

Бондарчук Валерія

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

11

3

Степановська Юлія

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

 

Підлісна Ірина

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

 

12

Правознавство

9

8

Шимчук Ольга

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Кисельчук Ірина

ІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

Бондарчук Анастасія

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

 

 

 

Петровська Анна

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

 

13

Хімія

7

3

Колісніченко Надія

І місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Станіславчик Назар

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

 

 

Базак Олександр

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

8

10

Рачинська Валерія

І місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Пилипчук Софія

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Поліщук Іван

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

9

10

Смаглюк Мар’яна

І місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Качин Віра

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Тимощук Вікторія

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Рачинська Світлана

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

10

3

Письмак Владислав

І місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Бондарчук Валерія

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Вжос Анастасія

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

11

5

Хамедюк Іван

І місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Пігут Анастасія

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

Дмитрів Соломія

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

14

Астрономія

10

3

Грель Олександр

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Ткачук Анна

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

11

3

Хамедюк Іван

І місце

Козловський І.І.

 

 

 

Пігут Анастасія

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

 

Бушильникова Катерина

ІІІ місце

Козловський І.І.

 

15.

Екологія

11

1

Пігут Анастасія

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

 

10

1

Письмак Владислав

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

                        з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

Назва предмета

Клас

Час

Дата проведення

1

Трудове навчання

9 та 11

09.00

08 жовтня

2

Англійська мова

8 - 11

09.00

11 жовтня

3

Географія

8 - 11

09.00

12 жовтня

4

Математика

6 - 11

09.00

13 жовтня

5

Історія

8 - 11

09.00

18 жовтня

6

Інформаційні технології

8 - 11

13.00

18 жовтня

7

Інформатика

8 - 11

09.00

19 жовтня

8

Німецька мова

8 - 11

13.00

19 жовтня

9

Українська мова і література

7 - 11

09.00

20 жовтня

10

Фізика

7 - 11

09.00

21 жовтня

11

Біологія

7 - 11

13.00

21 жовтня

12

Хімія

7 -11

09.00

22 жовтня

13

Астрономія

10 - 11

13.00

22 жовтня

14

Правознавство

9 - 11

09.00

23 жовтня

15

Екологія

10 - 11

13.00

23 жовтня

     

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

                        з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

Назва предмета

Клас

Дата проведення

1

Інформаційні технології

8 - 11

08 грудня

2

Історія

8 - 11

22 грудня

3

Трудове навчання

9 та 11

02 грудня

4

Географія

8 - 11

20 грудня

5

Німецька мова

8 - 11

14 грудня

6

Фізика

7 - 11

28 грудня

7

Українська мова і література

7 - 11

10 грудня

8

Інформатика

8 - 11

16 грудня

9

Математика

6 - 11

01 грудня

10

Англійська мова

8 - 11

03 грудня

11

Хімія

7 -11

07 грудня

12

Біологія

7 - 11

13 грудня

13

Правознавство

9 - 11

15  грудня

14

Астрономія

10 - 11

21 грудня

15

Екологія

10 - 11

23 грудня

 

Моніторинговий аналіз участі учнів у І (шкільному) етапі олімпіад з базових дисциплін показав такі результати:

з/п

 

Назва дисципліни

 

Клас

 

Приймали участь

 

Переможці

 

Результат міжшкільного етапу

Вчитель

1

Українська мова та література

 

7

7

 Бороденко Анна

     І місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Рачинська Валерія

    ІІ місце

Тузова А.О.

 

 

Левченко Софія

    ІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Хамедюк Оксана

    ІІІ місце

Тузова А.О.

 

 

Харчук Евеліна

ІІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Хорошенко Вікторія

ІІІ місце

Тузова А.О.

 

 

Момотюк Дана

ІІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

8

5

Сень Ксенія

 І місце

Понурко Н.І

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Женевська Катерина

ІІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Глодовський Петро

ІІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Яковчук Дарина

ІІІ місце

Понурко Н.І

9

4

 Бондарчук Валерія

  І місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Гудич Анастасія

  ІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Асатрян Шакар

  ІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

 

 

Письмак Владислав

ІІІ місце

Гайбонюк Н.Б.

10

3

Федорчук Юлія

    І місце

Вишневська Р.С.

 

 

Степановська Юлія

  ІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

Дмитрів Соломія

ІІІ місце

Понурко Н.І

11

7

 Калошкіна Богдана

    І місце

Вишневська Р.С.

 

 

Пожарський Юрій

  ІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Штука Софія

  ІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Вознюк Ольга

ІІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

Харчук Яна

ІІІ місце

Вишневська Р.С.

 

 

Яковчук Богдан

ІІІ місце

Понурко Н.І

 

 

Гуменюк Назар

ІІІ місце

Понурко Н.І

2

Трудове навчання

9 (д)

7

Гудич Анастасія

І місце

Філик Л.М.

 

 

Гладуненко Ольга

ІІ місце

Філик Л.М.

 

 

Бондарчук Валерія

ІІІ місце

Філик Л.М.

 

 

Повшук Анастасія

ІІІ місце

Філик Л.М.

9 (х)

6

Рачинський Данило

 І місце

Глух М.М.

 

 

Демчук Олександр

ІІ місце

Глух М.М.

 

 

Постельжук Артур

ІІІ місце

Глух М.М.

3

Англійська мова

8

8

Яковчук Дарина

І місце

Курій О.А.

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

Бондарчук Анастасія

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

9

5

Асатрян Шакар

І місце

Поліщук Л.Т.

 

 

Гудич Анастасія

ІІ місце

Поліщук Л.Т.

 

 

Бондарчук Валерія

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

10

12

Степановська Юлія

І місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

Лобанова Єлизавета

ІІ місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

Коцюк Марта

ІІІ місце

Поліщук Л.Т.

11

9

Яковчук Богдан

І місце

Данюшкіна Н.В.

 

 

Калошкіна Богдана

ІІ місце

Курій О.А.

 

 

Вознюк Ольга

ІІІ місце

Курій О.А.

4

Географія

8

7

Максімова Анастасія

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

Міщук Богдана

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

9

3

Бондарчук Валерія

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

Рачинський Данило

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

10

3

Гуменюк Христина

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

Підлісна Ірина

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

Перець Анастасія

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

11

4

Бороденко Роман

І місце

Шароватова Т.М.

 

 

Пожарський Юрій

ІІ місце

Шароватова Т.М.

 

 

Яковчук Богдан

ІІІ місце

Шароватова Т.М.

5

Математика

6

5

Веремчук Дарина

І місце

Панасюк С.М.

 

 

Кідиба Максим

ІІ місце

Панасюк С.М.

 

 

Колісніченко Надія

ІІІ місце

Панасюк С.М.

 

 

Хайчевська Марія

ІІІ місце

Панасюк С.М.

7

6

Пилипчук Софія

І місце

Ткач О.Д.

 

 

Хамедюк Оксана

ІІ місце

Ткач О.Д.

 

 

Левченко Софія

ІІ місце

Ткач О.Д.

 

 

Бороденко Анна

ІІІ місце

Ткач О.Д.

8

12

Веремчук Зоряна

І місце

Ткач О.Д.

 

 

Мельничук Денис

І місце

Головко Л.Р.

 

 

Ткач Юрій

ІІ місце

Головко Л.Р.

 

 

Тимощук Вікторія

ІІ місце

Головко Л.Р.

 

 

Голяр Наталія

ІІІ місце

Головко Л.Р.

 

 

Шимчук Ольга

ІІІ місце

Головко Л.Р.

 

 

Максімова Анастасія

ІІІ місце

Головко Л.Р.

9

4

Іващук Дарина

І місце

Панасюк С.М.

 

 

Семенюк Тетяна

ІІ місце

Панасюк С.М.

 

 

Письмак Владислав

ІІІ місце

Панасюк С.М.

10

7

Хамедюк Іван

І місце

Кохан О.П.

 

 

Дмитрів Соломія

ІІ місце

Кохан О.П.

 

 

Зайдель Дмитро

ІІІ місце

Кохан О.П.

 

 

Стеха  Богдан

ІІІ місце

Кохан О.П.

11

5

Пожарський Юрій

І місце

Кохан О.П.

 

 

Гуменюк Назар

ІІ місце

Кохан О.П.

 

 

Бороденко Роман

ІІІ місце

Кохан О.П.

6

Історія

8

7

Бондарчук Анастасія

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

Петровська Анна

ІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

Голяр Наталія

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

9

5

Рачинський Данило

І місце

Малафійчук І.В.

 

 

Гудич Анастасія

ІІ місце

Малафійчук І.В.

 

 

Родзяк Дарина

ІІІ місце

Малафійчук І.В.

10

3

Дмитрів Соломія

І місце

Малафійчук І.В.

 

 

Кушнірук
Богдан

ІІ місце

Малафійчук І.В.

 

 

Підлісна Ірина

ІІІ місце

Малафійчук І.В.

11

3

Харчук Яна

І місце

Малафійчук І.В.

 

 

Пожарський Юрій

ІІ місце

Малафійчук І.В.

 

 

Бондарчук Ірина

ІІІ місце

Малафійчук І.В.

7

Інформаційні технології

8

3

Магель Павло

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Тимчак Данило

ІІ місце

Глух М.М.

 

 

Герасимюк Давид

ІІІ місце

Небожинський В.М.

9

4

Бондарчук Валерія

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Гудич Анастасія

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

Постельжук Артем

ІІІ місце

Глух М.М.

10

3

Дмитрів Соломія

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Кобилянський Андрій

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

Федорчук Юлія

ІІІ місце

Глух М.М.

11

3

Яковчук Богдан

І місце

Глух М.М.

 

 

Петровський Дмитро

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

Веремчук Лев

ІІІ місце

Небожинський В.М.

8

Інформатика

8

1

Веремчук Зоряна

І місце

Небожинський В.М.

9

2

Бондарчук Валерія

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Гудич Анастасія

ІІ місце

Небожинський В.М.

10

3

Гаврош Любомир

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Кушнірук Богдан

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

Кобилянський Андрій

ІІІ місце

Небожинський В.М.

11

3

Веремчук Лев

І місце

Небожинський В.М.

 

 

Бороденко Роман

ІІ місце

Небожинський В.М.

 

 

Пожарський Юрій

ІІІ місце

Глух М.М.

9

Німецька мова

8

3

Данилюк Дана

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Качин Віра

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Бондарчук Анастасія

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

9

3

Бондарчук Валерія

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Асатрян Шакар

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Гудич Анастасія

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

10

1

Мудрик Юлія

І місце

Остапчук Н.Й.

11

3

Харчук Яна

І місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Вознюк Ольга

ІІ місце

Остапчук Н.Й.

 

 

Калошкіна Богдана

ІІІ місце

Остапчук Н.Й.

10

Фізика

7

5

Поліщук Іван

І місце

Павлосюк І.В.

 

 

Михащук Софія

ІІ місце

Павлосюк І.В.

 

 

Кващук Максим

ІІІ місце

Павлосюк І.В.

8

7

Мельничук Денис

І місце

Козловський І.І.

 

 

Веремчук Зоряна

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Павлунь Марія

ІІІ місце

Козловський І.І.

9

4

Письмак Владислав

І місце

Козловський І.І.

 

 

Семенюк Тетяна

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Грель Олександр

ІІІ місце

Козловський І.І.

10

5

Хамедюк Іван

І місце

Козловський І.І.

 

 

Стеха Богдан

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Пігут Анастасія

ІІІ місце

Козловський І.І.

11

3

Пожарський Юрій

І місце

Козловський І.І.

 

 

Бороденко Роман

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Веремчук Лев

ІІІ місце

Козловський І.І.

11

Біологія

8

9

Сень Ксенія

І місце

Штука Л.В.

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Яковчук Дарина

ІІІ місце

Штука Л.В.

9

4

Гудич Анастасія

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Письмак Владислав

ІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Бондарчук Валерія

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

10

3

Степановська Юлія

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Мельник Софія

ІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Підлісна Ірина

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

11

4

Гуменюк Назар

І місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Пожарський Юрій

ІІ місце

Підлісна Л.Д.

 

 

Шайдюк Христина

ІІІ місце

Підлісна Л.Д.

12

Правознавство

9

7

Гудич Анастасія

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

Рачинський Данило

ІІ місце

Бондарчук М.М.

 

 

Письмак Владислав

ІІІ місце

Бондарчук М.М.

10

2

Кушнірук Богдан

І місце

Бондарчук М.М.

 

 

Агафонова Яна

ІІ місце

Бондарчук М.М.

13

Хімія

7

9

Рачинська Валерія

І місце

Рачинська І.М.

 

 

Харчук Евеліна

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

 

 

Базак Наталія

ІІІ місце

Рачинська І.М.

8

10

Сятковська Олександра

І місце

Царук Н.Г.

 

 

Смаглюк Мар’яна

ІІ місце

Царук Н.Г.

 

 

Сень Ксенія

ІІІ місце

Царук Н.Г.

9

3

Письмак Владислав

І місце

Рачинська І.М.

 

 

Симончук Олександра

ІІ місце

Царук Н.Г.

 

 

Рачинський Данило

ІІІ місце

Рачинська І.М.

10

3

Хамедюк Іван

І місце

Царук Н.Г.

 

 

Мудрик Юлія

ІІ місце

Царук Н.Г.

 

 

Кушнірук Богдан

ІІІ місце

Царук Н.Г.

11

8

Пожарський Юрій

І місце

Рачинська І.М.

 

 

Лістовська Юлія

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

Калошкіна Богдана

ІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

Бороденко Роман

ІІІ місце

Рачинська І.М.

 

 

Шайдюк Христина

ІІІ місце

Рачинська І.М.

14

Астрономія

10

3

Хамедюк Іван

І місце

Козловський І.І.

 

 

Підлісна Ірина

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Пігут Анастасія

ІІІ місце

Козловський І.І.

11

4

Бороденко Роман

І місце

Козловський І.І.

 

 

Пожарський Юрій

ІІ місце

Козловський І.І.

 

 

Гуменюк Назар

ІІІ місце

Козловський І.І.

15.

Екологія

11

1

Калошкіна Богдана

І місце

Підлісна Л.Д

Результати міжшкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

                  із навчальних предметів у 2021 -2022 навчальному році

Назва предмета

ПІ учня

    Клас

Місце

Вчитель

1.

Трудове навчання

Гудич Анастасія

    9

    ІІ 

Філик Л.М.

   

Рачинський Данило

    9

    ІІІ

Глух М.М.

2

Англійська мова

Яковчук Дарина

     8

      І

Курій О.А.

   

Асатрян Шакар

     9  

     І

Поліщук Л.Т.

   

Степановська Юлія

   10

     ІІ

Данюшкіна Н.В.

   

Яковчук Богдан

   11

     І

Данюшкіна Н.В.

3.

Географія

Максімова Анастасія

    8

     І

Шароватова Т.М.

   

Бондарчук Валерія

     9

     ІІ

Шароватова Т.М.

   

Гуменюк Христина

    10

     ІІ

Шароватова Т.М.

   

Бороденко Роман

   11   

     І

Шароватова Т.М.

4.

Математика

Веремчук Дарина

    6

     І

Панасюк С.М.

   

Пилипчук Софія

   7

     І

Ткач О.Д.

   

Веремчук Зоряна

   8

     І

Ткач О.Д.

   

Мельничук Денис

   8

     І

Головко Л.Р.

   

Іващук Дарина

   9

     І

Панасюк С.М.

   

Хамедюк Іван

   10

     І

Кохан О.П.

   

Пожарський Юрій

   11

     І

Кохан О.П.

5

Історія

Бондарчук Анастасія

     8

     І

Бондарчук М.М.

   

Рачинський Данило

     9

    ІІІ

Малафійчук І.В.

   

Дмитрів Соломія

    10   

     ІІ

Малафійчук І.В.

   

Харчук Яна

    11

     І

Малафійчук І.В.

6

Інформаційні технології

Магель Павло

     8

     ІІ

Небожинський В.М.

   

Бондарчук Валерія

      9

    ІІІ

Небожинський В.М.

7.

Інформатика

Бондарчук Валерія

      9

    ІІІ

Небожинський В.М.

   

Гаврош Любомир

    10

     ІІ

Небожинський В.М.

8.

Німецька мова

Данилюк Дана

     8

     ІІ 

Остапчук Н.Й.

   

Бондарчук Валерія

    9

     І

Остапчук Н.Й.

   

Мудрик Юлія

   10

     І

Остапчук Н.Й.

   

Харчук Яна

   11

     І

Остапчук Н.Й.

9.

Фізика

Поліщук Іван

     7

    І

Павлосюк І.В.

   

Мельничук Денис

     8 

    ІІ

Козловський І.І.

   

Хамедюк Іван

    10

    ІІІ

Козловський І.І.

   

Пожарський Юрій

   11

     І

Козловський І.І.

10.

Українська мова і література

Бороденко Анна

     7

     ІІ

Гайбонюк Н.Б.

   

Сень Ксенія

      8

     І

Понурко Н.І

   

Бондарчук Валерія

       9

    ІІ

Гайбонюк Н.Б.

   

Федорчук Юлія

    10

    ІІ

Вишневська Р.С.

   

Калошкіна Богдана

   11

    ІІІ

Вишневська Р.С.

11

Біологія

Степановська Юлія

   10

     І

Підлісна Л.Д.

12

Хімія

Рачинська Валерія

    7

     І

Рачинська І.М.

   

Сятковська Олександра

    8

    ІІ

Царук Н.Г.

   

Письмак Владислав

    9

     І

Рачинська І.М.

   

Пожарський Юрій

    11

     І

Рачинська І.М.

13

Правознавство

 Гудич Анастасія

    9

     І

Бондарчук М.М.

14

 Астрономія

Хамедюк Іван

     10

     І

Козловський І.І.

   

Бороденко Роман

    11

     І

Козловський І.І.

15

Екологія

Калошкіна Богдана

    11 

    І

Підлісна Л.Д.

 

 

Приєднані документи
Переглядів: 851
Дата публікації: 23:13 14.10.2021
Директор

Головко Любов Романівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Енергоефективність та енергозбереження
Замовлення підручників
Всеукраїнська школа онлайн
Важливо!
Пошук