Булінг – важлива тема, яка вимагає уваги суспільства. В рамках акції "16 днів проти насильства" діти дізналися, що таке булінг, які його види існують, і як можна його зупинити. Вони також навчилися розпізнавати ознаки булінгу та як діяти, якщо вони стали його жертвою або свідком. Заходи були проведені у формі інтерактивних ігор.
До Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років учні доєдналися до Акції “Незабудка пам'яті”. Сьогодні діти виготовляли квітку-символ пам'яті Голодомору 1932-1933 р. р. Ця квітка нагадує всім українцям, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору.
В читальному залі бібліотеки ліцею відбулися патріотичні читання. Головним меседжем читань стала думка про те, що Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід у новітній історії України, ця її сторінка написана «не чорнилом, а кров’ю».
Діє виставка малюнків з нагоди Дня Гідності та Свободи. Творчість дітей дає змогу побачити, що знає молоде покоління про про сучасні події. Юні художники щиро та безпосередньо передали на папері своє бачення. Дитячі твори, окрім мистецького складника, цінні ще й тим, що випромінюють оптимізм і віру в перемогу добра.
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. З нагоди свята стартувала акція "Крила свободи", де усі бажаючі можуть зробити фото.
Щодня, щогодини завдяки нашим ГЕРОЯМ і ГЕРОЇНЯМ Україна виборює право бути суверенною, цілісною державою. У 7 - 8 класах ліцею, проведено вікторину "Гідність та свобода - це символ наших військових" - про сучасність та її реалії. Змагання були дружніми та веселими всі команди показали чудові знання сучасної історії та креативне мислення, щодо творчих завдань. Ми не можемо забувати, про те що було і те що відбувається у нашій державі. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо в Бога одного: аби вони живими й здоровими та якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин і дітей.
17 листопада, відбулася зустріч з ювенальною поліцейською Юлією ПАСІЧНИК, яка розповіла 9-класникам про шкідливість вживання тютюнових виробів, електронних цигарок та вейпів, ознайомила із Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення". Учасникам освітнього процесу було цікаво, пізнавально, також у ході розмови виникали запитання, на які гостя радо відповідала.
Бажаємо продовжувати в тому ж дусі, бажаємо не зупинятися на цьому і з кожним разом добиватися своєї перемоги ще швидше і впевненіше. Удачі, завзяття та наполегливості. І нехай завжди сил додає підтримка близьких і їх любов.
Здобувачі освіти працювали над проєктом «Здоровий спосіб життя» виготовляючи лепбуки.
Лепбук - сучасний спосіб організації освітньої діяльності з молодшими школярами. Це гра, творчість, пізнання та дослідження.
Будьмо здоровими та активними разом!
Ювенальна поліцейська Юлія ПАСІЧНИК, провела для дітей акцію «Стань помітним на дорозі», де поспілкувалися з малечею щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху, акцентувала увагу на тому, наскільки важливо пішоходам бути помітними у темряві. Щоб водії в темну пору доби бачили їх здалеку, слід використовувати на одязі та шкільних портфелях флікери – світловідбиваючі елементи. Поліцейська роздала діткам світловідбиваючі елементи, що допоможуть їм стати помітними на дорозі.
Жовтий колір пробуджує жагу до знань. Стимулює прагнення пізнавати, вивчати, пізнавати щось нове. Спонукає кудись йти, їхати вирушати в подорож. Цей колір допомагає концентрувати увагу і здатність запам'ятовувати. Творчим людям жовтий колір дарує натхнення.
Фіолетовий - колір, який час від часу стає модним, а для когось завжди улюбленим. Психологи і мистецтвознавці вважають, що цей колір полюбляють романтики і натури творчі. Не дивно, адже фіолетовий чи ніжний бузковий нагадує нам призахідні небеса і ніжні квіти: фіалки, бузок, люпин та багато інших. Фіолетовий - часто символ ночі й містики, таємничості та незбагненності. Це - колір, який гармонізує і вирівнює протилежності.
Червоний-колір, можливо, перший помічений людиною колір Асоціюється з сонцем, вогнем, кров'ю. Червоний колір — це сила і лють Марса, це війна і любов. Червоний надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Колір звертає увагу на основне, підкреслює головне.
Зелений – природний, заспокійливий і розслабляючий колір, символізує твердість і стійкість. Відповідає меланхолійному темпераменту. Зелений має властивість зцілювати, він також нормалізує високий тиск. Люди, які вибирають зелений, чітко і раціонально визначають свій життєвий шлях.
Зустріла малюків чарівниця Осінь, яка підготувала для них цікаві завдання та сюрпризи. Діти залюбки розфарбовували малюнки, фантазували з цеглинками лего, грали в інтерактивні ігри. За старанність, активність, завзятість діти отримували від осені подаруночки.
Зустріч подарувала всім корисні знання та позитивні емоції.
Тиждень толерантності стартував - синім кольором. Улюблений колір у світі - синій.
У природі синій – це барва неба, моря, а також деяких дорогоцінних каменів і мінералів.
Синій налаштовує на сон але водночас стимулює роботу мозку, приносить заспокоєння і надихає.