dubnolyceum2.softbi.info/news/id/1154
![Безпека - наш друг!](http://dubnolyceum2.softbi.info/images/1105) |
Поділитися новиною:
| Безпека - наш друг! |
Небезпеки підстерігають дитину практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками, на вулиці – необережність на дорозі, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів і та ін. може призвести до біди, щоб цього не трапилося - потрібно постійно поновлювати свої знання з безпеки. |
|