dubnolyceum2.softbi.info/news/id/1309
![Тернистими шляхами долі](http://dubnolyceum2.softbi.info/images/1252) |
Поділитися новиною:
| Тернистими шляхами долі |
7-А клас відвідав Дубенського міську центральну публічну бібліотеку, в якій прослухали цікаву розповідь працівників книгозбірні Людмили Рутковської та Наталі Степаненко про життя та творчість Тараса Шевченка на тему: "Тернистими шляхами долі", переглянули фільм про Кобзаря, а також розповідали про Тараса Шевченка читали його вірші і поезію. |
|