Впровадження в ліцеї автоматизованої системи «Єдина Школа».
Впровадження в ліцеї автоматизованої системи «Єдина Школа».

Поділитися новиною:

Впровадження в ліцеї автоматизованої системи «Єдина Школа».

Школа у смартфоні Новий навчальний рік у школах буде тестом на те, наскільки ми готові до інновацій. Адже карантин і обмеження, пов'язані з ним, спонукають до оновлень у вже усталених процесах.Автоматизувати навчальний процес у школах — це завдання, вже давно актуальне. Нині в школах запроваджується нова автоматизована система «Єдина Школа».

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що в рамках реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки (постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. № 695), якою передбачено впровадження електронних освітніх систем для закладів освіти (е-щоденників, е-журналів, е-документообігу, LMS), на виконання стратегії розвитку Дубенського ліцею №2, а також з метою підтримки організації освітнього процесу з використанням інформаційних технологій, налагодження нових форм взаємодії між педагогами, батьками та учнями, Педагогічна рада підтримала впровадження в нашому закладі освіти інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа» (протокол Педагогічної ради  від 18 жовтня 2021 р. № 2).  

В системі надається безоплатний доступ на комп’ютері, ноутбуці, смартфоні чи планшеті до електронного щоденника для учнів (web- і мобільний додаток) та для батьків (мобільний додаток), які автоматично формуються внаслідок ведення класного журналу (рекомендовано використовувати web- додаток - у web-браузері Google Chrome з ОС Windows, Linux,  та мобільні додатки - з ОС Android версії 4.0 і вище чи  з ОС iOS версії 9.0. і вище). Довідково: е-щоденник дозволяє переглядати розклад, теми уроків, оцінки, відсутність, коментарі вчителя, брати участь в онлайн уроках та тестуванні, формувати виписку оцінок за обраний період, отримувати домашнє завдання (з додатковими файлами) та надсилати відповіді (з додатковими файлами), отримувати свідоцтво досягнень, табель успішності, переглядати динаміку змін по предметам та очікувані результати. У разі виставлення «н» батьки отримають push-повідомлення про  відсутність учня на уроці, у разі вилучення «н» - повідомлення про запізнення дитини.

Ураховуючи те, що використання в закладах освіти інформаційних систем та перехід на безпаперове ведення шкільних журналів можливо здійснити за умови відповідності таких систем вимогам законодавству, доводимо до Вашого відома, що за інформацією ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ», система «Єдина школа» відповідає таким вимогам.

Інформуємо також, що з метою забезпечення реалізації завдань закладу освіти під час провадження освітньої діяльності відповідно до законодавства України, в Системі здійснюватиметься обробка персональних даних учнів та батьків, які вже обробляються в паперових версіях е-документів (наприклад, дані для класного е-журналу (ПІБ учня, стать, дата народження; ПІБ батька і матері; контактний телефон; домашня адреса; результати оцінювання, відсутність на уроках, групи фізкультури), дані для Алфавітної книги учнів, Особової справи учня). Ураховуючи зазначене просимо Вас надати Згоду на обробку Ваших персональних даних та персональних даних Вашої дитини.

Додаткову інформацію можливо отримати з сайту Системи «Єдина школа» за посиланням https://eschool-ua.com/#/home , у т.ч.

  • ознайомитися з копіями документів щодо відповідності Системи законодавству у розділі «Чому Єдина школа?»  https://eschool-ua.com/#/about.
  • отримати посилання на електронний щоденник учня (web-додаток) у розділі «Для учнів» https://eschool-ua.com/#/students
  • здійснити перехід на завантаження мобільних додатків в App Store  чи Google Play з кожного розділу сайту «Єдина школа» (нижнє меню)

У разі наявності запитань щодо приєднання до Системи Ви можете звернутися:

  • до вашого класного керівника (доступ до Системи буде надаватися після внесення в Систему контактних даних користувачів (ПІБ, номер телефону) та започаткування роботи е-журналу);
  • до Адміністратора закладу освіти Рачинської І.М. ( 0509296056)
  • під час щотижневих онлайн консультацій для батьків (щосереди о 17.00)
    https://eschool-ua.com/#/online/parent
  • до Служби підтримки:
  • в ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» на електронну адресу: tatl.eschool@gmail.com

З повагою,

Адміністрація Дубенського ліцею №2

 

Web-адреса: dubnolyceum2.softbi.info/news/id/179 | Переглядів: 660Дата публікації: 23:54 01.11.2021
Директор

Головко Любов Романівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Енергоефективність та енергозбереження
Замовлення підручників
Всеукраїнська школа онлайн
Важливо!
Пошук