Нагородження переможців ІІ (районного) етапу предметних олімпіад
dubnolyceum2.softbi.info/news/id/337
![Нагородження переможців ІІ (районного) етапу предметних олімпіад](http://dubnolyceum2.softbi.info/images/324) |
Поділитися новиною:
| Нагородження переможців ІІ (районного) етапу предметних олімпіад |
Вітаємо переможців та призерів предметних олімпіад |
|
29 грудня 2021 року Дубенською районною адміністрацією були відзначені обдаровані діти Дубенщини, переможці районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.
Тож, бажаємо переможцям та призерам олімпіад безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більш нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками. Перемоги Вам на Всеукраїнських змаганнях, ми віримо у ваші сили!
![](https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYeUj_2tlxOAveiesz702O_WveMlHW4akgBTz9UKU2f0rOauABSkFO6e134AoS61M0y3c&usqp=CAU)